Грудень 2011

м. Сквира

від 11 листопада 2011 року                                                                       № 631

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення в постійне користування земельної ділянки

КП «Сквирське комунальне господарство»

в межах Сквирської міської ради

Розглянувши клопотання КП «Сквирське комунальне господарство» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки загальною площею 10,0230 га для використання під міське сміттєзвалище в межах Сквирської міської ради, та керуючись ст.ст. 17, 92, 122, 123, п.2,3 ст.134, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки КП «Сквирське комунальне господарство» загальною площею 10,0230 га для використання під міське сміттєзвалище в межах Сквирської міської ради. Цільове призначення земельної ділянки- землі технічної інфраструктури.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. КП “Сквирське комунальне господарство“ виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі необхідності її проведення) подати на розгляд адміністрації.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 11.03.2010 року № 244 «Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення КП «Сквирське комунальне підприємство» в межах Сквирської міської ради» із змінами, внесеними розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.04.2010 року № 332.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                        М.Д.Горбалінський