Грудень 2011

м. Сквира

від 11 листопада 2011 року                                                                         № 632

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ФОП Ткачук Людмилі Володимирівні в межах Рудянської сільської  ради

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Ткачук Людмили Володимирівни про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 5 шт. загальною площею 19,33 га в межах Рудянської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 20 від 08.11.2011) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

1. Надати в оренду ФОП Ткачук Людмилі Володимирівні невитребувані земельні частки(паї) кількістю 5 шт. загальною площею 19,33 га за №№ 260, 354, 390, 391, 431, відповідно до схеми поділу земель колективної власності ВАТ «Шамраївське» с. Руда, вартістю 320130,0 гривень на території Великополовецької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 5% від їх загальної вартості, що складає 16006,50 грн (шістнадцять тисяч шість гривень 50 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Рудянської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти, на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Рудянській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                  М.Д.Горбалінський