Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 634 від 11 листопада 2011 року " Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян, членів СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської "

Грудень 2011

м. Сквира

від 11 листопада 2011 року                                                                         № 634

Про дозвіл на розробку технічної документації із

землеустрою щодо складання документів, що посвідчують

право власності на земельні ділянки громадян, членів

СГТ «Фіаніт» для ведення садівництва в межах Пищиківської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяви 3-х громадян - членів СГТ «Фіаніт» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 35, 116, 118, 121, 186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій»:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки 3-м громадянам-членам СГТ «Фіаніт», наведеним в додатку  до цього розпорядження, для ведення садівництва, за рахунок земель, переданих СГТ «Фіаніт» для організації колективного садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області. Категорія земель-землі сільськогосподарського призначення (сади), земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із юридичною або фізичною особою, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

3. Технічну документацію, розроблену в установленому законодавством порядку, подати на розгляд райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                  М.Д. Горбалінський