Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 635 від 14 листопада 2011 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки водного фонду фізичній особі-підприємцю Потапчуку Г.В. для рибогосподарських потреб в "

Грудень 2011

м. Сквира

від 14_ листопада 2011 року                                                                        № 635

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право

оренди земельної ділянки водного фонду

фізичній особі-підприємцю Потапчуку Г.В.

для рибогосподарських потреб в межах Шаліївської сільської ради,

та надання в оренду зазначеної земельної ділянки і водного об’єкта

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Потапчука Григорія Васильовича про затвердження документації із землеустрою та надання в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта загальною площею 60,2045га для рибогосподарських потреб в межах Шаліївської сільської ради, технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб фізичній особі-підприємцю Потапчуку Григорію Васильовичу в межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 20 від 08.11.2011) та керуючись рішенням Конституційного Суду України (№10-рп від 22.05.2008 року), ст.ст. 17, 58-61, 93, 124, 181-186 п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України», ст.ст.47, 51 Водного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про оренду землі»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб фізичній особі-підприємцю Потапчуку Григорію Васильовичу в межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Потапчуку Григорію Васильовичу земельну ділянку водного фонду кадастровий номер 3224087800:03:016:0003 та водний об’єкт загальною площею – 60,2045 га, в тому числі під водою 49,6689 га, прибережна захисна смуга 10,5356 га (з них пасовища – 4,7840 га, інші лісовкриті землі – 5,7516 га), для рибогосподарських потреб строком на 10 років.

3. Встановити річну орендну плату:

3.1 За земельну ділянку водного фонду в розмірі 4 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду (нормативна грошова оцінка земельної ділянки водного фонду загальною площею – 60,2045 га становить 536901,01 грн.), що складає 21476,04 гривень (двадцять одна тисяча чотириста сімдесят шість гривень 04 коп.) на рік, яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця на розрахунковий рахунок Шаліївської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3.2. За водні об’єкти в розмірі 5960,27 грн. за 49,6689га. з розрахунку 120 грн. за 1га під водою. Орендна плата за водні об’єкти повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця, до державного бюджету України за кодом 22120000 в порядку, встановленому чинним законодавством України.

4. Укладення договору оренди земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів та подання його для здійснення державної реєстрації покладається на орендаря.

5. Встановити правові обмеження на використання земельних ділянок водного фонду:

- використовувати земельні ділянки лише за цільовим призначенням, без зміни цільового призначення;

- дотримання режиму використання земель для прибережних захисних смуг, визначених ст.61 Земельного кодексу України;

- дотримання гранично допустимих концентрацій хімічних, радіоактивних та інших шкідливих речовин у ґрунті;

- загальне водокористування на підставі ст.47 Водного кодексу України-для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води з водних об’єктів без застосування споруд або технічних пристроїв) допускається на умовах, встановлених водокористувачем, за погодженням з органом, який надав водний об’єкт в оренду;

- дотримання вимог ст.51 Водного кодексу України.

6. До використання земельної ділянки приступити після державної реєстрації договору оренди.

7. Передача об’єкта оренди орендарю здійснюється орендодавцем у строки та на умовах, що визначені у договорі оренди, за актом приймання-передачі.

8. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

9. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                 М.Д.Горбалінський