Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 637 від 14 листопада 2011 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Горлову Богдану Дми"

Грудень 2011

м. Сквира

від 14 листопада 2011 року                                                                            № 637

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну

ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Горлову Богдану Дмитровичу

в межах Мовчанівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ПП «Рідан-БЦ» та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Горлову Богдану Дмитровичу в межах Мовчанівської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Горлову Богдану Дмитровичу в межах Мовчанівської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення-для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Передати у власність Горлову Богдану Дмитровичу  земельну ділянку кадастровий номер 3224084900:04:012:0016 площею 5,3601га (з них ріллі-5,3601га) за №221, відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП ім.«Гагаріна», оформити та видати Горлову Богдану Дмитровичу державний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                   М.Д. Горбалінський