Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 638 від 14 листопада 2011 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Ковальчуку Віктору О"

Грудень 2011

м. Сквира

від 14 листопада 2011 року                                                                             № 638

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності

на земельні ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Ковальчуку Віктору Олександровичу,

Федоренко Катерині Леонідівні

в межах Рогізнянської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ПП «Рідан-БЦ» та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Ковальчуку Віктору Олександровичу, Федоренко Катерині Леонідівні в межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Ковальчуку Віктору Олександровичу, Федоренко Катерині Леонідівні в межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам, зазначеним у додатку  до цього розпорядження, за №559 площею 3,5999га (з них ріллі-3,5999га)та №561 площею 3,6001га (з них ріллі-3,6001га)по схемі поділу земель колективної власності КСП «Промінь», оформити та видати вказаним громадянам державні акти на право власності на земельні ділянки, зареєструвавши їх в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                  М.Д. Горбалінський