Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 650 від 16 листопада 2011 року " Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки 3-ом громадянам ФГ «Марія»-Ф для ведення фермерського господарства в межа"

Грудень 2011

м. Сквира

від 16 листопада  2011 року                                                                       № 650

Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право

власності на земельні ділянки 3-ом громадянам

ФГ «Марія»-Ф для ведення фермерського господарства

в межах Красноліської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання трьох членів фермерського господарства «Марія»-Ф про передачу у власність земельної ділянки в розмірі земельної частки (пай) члена сільськогосподарського підприємства, розташованого на території Красноліської сільської ради, за рахунок  раніше наданої в оренду засновнику селянського (фермерського) господарства Ференцу Петру Юрійовичу для ведення фермерського господарства земельної ділянки площею 20,0 га (право оренди посвідчене договором оренди землі від 24.03.2008, зареєстрований № 040834800017) та керуючись ст. 17,31,32,116, п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України,  ст..ст.7,13 Закону України «Про фермерське господарство» п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України “Про землеустрій“:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки трьом членам фермерського господарства «Марія»-Ф, наведеним в додатку  до цього розпорядження,  для ведення фермерського господарства в межах Красноліської сільської ради.

Розмір однієї земельної частки (пай) по Красноліській сільській раді становить             5,95 га в умовних кадастрових гектарах.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Виготовлену та погоджену із відповідними службами технічну документацію із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки подати на затвердження райдержадміністрації.

4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови адміністрації              від 26.07.2011 № 410 та від 27.10.2011 № 601.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                М.Д. Горбалінський