Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 654 від 17 листопада 2011 року " Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки восьми членам СФГ «Зоря» для ведення фермерського господарства в межах Лені"

Грудень 2011

м. Сквира

від 17 листопада 2011 року                                                                             № 654

Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності на

земельні ділянки восьми членам СФГ «Зоря» для ведення фермерського

господарства в межах Ленінської сільської ради

Розглянувши клопотання засновника селянського (фермерського) господарства «Зоря» та восьми його членів про передачу у власність земельної ділянки у розмірі земельної частки (пай) члена сільськогосподарського підприємства, розташованого на території Ленінської сільської ради, за рахунок раніше наданої в постійне користування засновнику фермерського господарства Шнуренку Геннадію Валентиновичу для ведення селянського (фермерського) господарства земельної ділянки площею 25,0 (право постійного користування посвідчене державним актом КВ, реєстраційний №13 від 28.02.1995, виданим на підставі рішення 2 сесії 22 скликання Сквирської районної ради від 06.09.1994 №09-02-22), та керуючись ст.ст.17, 31, 32, 116, п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, ст.ст. 7, 13 Закону України «Про фермерське господарство», п.7 ст.13, ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій» п. 2 Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання   документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки восьми членам селянського  (фермерського) господарства «Зоря», наведеним в додатку до цього розпорядження, для ведення фермерського господарства в межах Ленінської сільської ради.

Розмір однієї земельної частки (пай) по Ленінській сільській раді становить 3,26 в умовних кадастрових гектарах.

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із юридичною або фізичною особою, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

3. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати на розгляд адміністрації.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                 М.Д. Горбалінський