Грудень 2011

м. Сквира

від 18 листопада 2011 року                                                                           № 656

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ФОП Бондарчук Людмилі Миколаївні

в межах Малолисовецької сільської ради

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Бондарчук Людмили Миколаївни про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 7 шт. загальною площею 33,22 га в межах Малолисовецької сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 20 від 08.11.2011) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

1. Надати в оренду ФОП Бондарчук Людмилі Миколаївні невитребувані земельні частки (паї) кількістю 7 шт. загальною площею 33,22 га за №№ 1, 2, 5, 6, 9, 10, 265 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Світанок» с. Миньківці, вартістю 272832,0 гривень на території Малолисовецької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 5% від їх загальної вартості, що складає 13641,60 грн (тринадцять тисяч шістсот сорок одна гривня 60 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                                 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Малолисовецької сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Малолисовецькій сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                              М.Д.Горбалінський