Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 657 від 18 листопада 2011 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Омельченко Анаста"

Грудень 2011

м. Сквира

від 18  листопада 2011 року                                                                         № 657

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну

ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Омельченко Анастасії Кузьмівні

в межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ДП «Київський інститут землеустрою» та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Омельченко Анастасії Кузьмівні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Омельченко Анастасії Кузьмівні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Омельченко Анастасії Кузьмівні  земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224081200:08:003:0025 площею 3,1361га (з них ріллі-3,1361га) за №993 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Гігант», оформити та видати Омельченко Анастасії Кузьмівні державний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                 М.Д. Горбалінський