Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 664 від 22 листопада 2011 року "Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку гр. Копенку Юрію Михайловичу, члену СГТ “Фіаніт” для ведення садівництва в ме "

Грудень 2011

м. Сквира

від 22 листопада 2011 року                                                                         № 664

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання державного

акта  на право власності на земельну ділянку

гр. Копенку Юрію Михайловичу,

члену СГТ “Фіаніт” для ведення садівництва

в межах  Пищиківської сільської  ради

Розглянувши заяву гр. Копенка Юрія Михайловича про надання дозволу на розробку  технічної документації  із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,008 га ( діл.517) для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області,  керуючись п.7 ст.13,              ст. 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 35, ч.1 ст. 81, ст. 118, 121, п. 12 “Перехідних положень” Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку гр. Копенку Юрію Михайловичу – члену СГТ “Фіаніт” (проживає за адресою: вул. Сквирське шосе,214б, кв.34, м.Біла Церква; серія і номер паспорта СМ 193356; ідентифікаційний номер 2251711973)  для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку технічної документації  із землеустрою щодо складання державного акта  на право власності на земельну ділянку розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Копенку Юрію Михайловичу виготовити технічну документацію  із землеустрою щодо складання державного акта  на право власності на земельну ділянку та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  О.М.Гарбуза.

Голова адміністрації                                                                   М.Д. Горбалінський