Грудень 2011

м. Сквира

від 28 листопада 2011 року                                                                         №671

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

громадянину Ковальчуку Володимиру Михайловичу

для ведення особистого селянського господарства

в межах Чубинецької сільської ради

Розглянувши заяву громадянина Ковальчука Володимира Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу в межах Чубинецької сільської ради та керуючись ст.ст. 17, 33, ч.1 ст.81, 116, 118, 121, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004  за № 677:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  громадянину Ковальчуку В.М. із земель запасу в межах Чубинецької сільської ради для ведення особистого селянського господарства.

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Громадянину Ковальчуку В.М. виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі необхідності)  подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                   М.Д. Горбалінський