Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 676 від 30 листопада 2011 року " Про погодження проекту землеустрою ПП “ГОЛД РІЄЛТІ“ щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, о"

Грудень 2011

м. Сквира

від 30 листопада 2011 року                                                                         № 676

Про погодження проекту землеустрою

ПП “ГОЛД РІЄЛТІ“ щодо зміни цільового

призначення частини земельної ділянки

із земель сільськогосподарського призначення

на землі промисловості, транспорту, зв’язку,

енергетики, оборони та іншого призначення

для будівництва та обслуговування готельно -

ресторанного комплексу на території

Пищиківської сільської ради

Розглянувши клопотання ТОВ “Український проект“, проект землеустрою щодо зміни цільового призначення частини власної земельної ділянки ПП “ГОЛД РІЄЛТІ“ із ведення підсобного сільського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для  будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу на території Пищиківської  сільської ради, розроблений ТОВ “Український проект“, та керуючись ст. 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“,  ст.17,116,123,124 Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України   від 11.04.2002 №502 “Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб“:

1. Погодити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення частини власної земельної ділянки ПП “ГОЛД РІЄЛТІ“ із ведення підсобного сільського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу на території Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                         М.Д.Горбалінський