Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 листопад № 677 від 30 листопада 2011 року " Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку гр. Вовченко Світлані Миколаївні, члену СГТ “Фіаніт” для ведення садівництва "

Грудень 2011

м. Сквира

від 30 листопада 2011 року                                                                      № 677

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання державного

акта  на право власності на земельну ділянку

гр. Вовченко Світлані Миколаївні,

члену СГТ “Фіаніт” для ведення садівництва

в межах  Пищиківської сільської  ради

Розглянувши заяву гр. Вовченко Світлани Миколаївни про надання дозволу на розробку  технічної документації  із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,08 га ( діл.99) для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, погодження Пищиківської сільської ради від 03.11.2011 №378,  керуючись п.7 ст.13, ст. 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 35, ч.1 ст. 81, ст. 118, 121, п. 12 “Перехідних положень” Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку гр. Вовченко Світлані Миколаївні - члену СГТ “Фіаніт” для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку технічної документації  із землеустрою щодо складання державного акта  на право власності на земельну ділянку розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Вовченко Світлані Миколаївні виготовити технічну документацію  із землеустрою щодо складання державного акта  на право власності на земельну ділянку та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                     М.Д. Горбалінський