Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 січень №43 27 січня 2017 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15.07.2016 №308 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарсько "
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27 січня 2017 року                                                                                                                 №43

Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації  від 15.07.2016 №308

«Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва гр. Павловій Наталії Анатоліївні

в адміністративних межах Рогізнянської

сільської ради Сквирського району Київської області»

 

Розглянувши заяву ТОВ «Земельний проект» в інтересах гр.Павлової І.А.– власника земельної частки (пай) про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 15.07.2016 №308 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Павловій Наталії Анатоліївні в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області» та керуючись  ст.41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

 

1. Внести до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 15.07.2016 №308 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Павловій Наталії Анатоліївні в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області» наступні зміни:

1.1. Назву розпорядження викласти в такій редакції «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Павловій Наталії Анатоліївні адміністративних межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області».

1.2. У тексті розпорядження слова «надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки» замінити словами «надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

1.3. У п.2 розпорядження слова «розробку проекту землеустрою» замінити словами «розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

1.4. У п.3 розпорядження слова «виготовити проект землеустрою» замінити словами «виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                                     В.В.Галюк

Переглядів: 261
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack