Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 січень №44 27 січня 2017 року " Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 09.08.2016 №346 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність по 1/2 частині земельної ділянки в рі"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27 січня 2017 року                                                                                                            №44

Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації  від 09.08.2016  №346

«Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення у спільну часткову

власність по 1/2 частині земельної ділянки в рівних

частинах кожному для ведення товарного  сільськогосподарського

виробництва гр. Купрієнку Сергію Анатолійовичу,

гр. Купрієнку  Олександру Анатолійовичу в адміністративних

межах Буківської сільської ради Сквирського району Київської області»

Розглянувши заяву ТОВ «Земельний проект» в інтересах гр. Купрієнка С. А.,  гр. Купрієнка О.А.– власників земельної частки (пай) про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації 09.08.2016 №346 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність по 1/2 частині земельної ділянки в рівних частинах кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Купрієнку Сергію Анатолійовичу, гр. Купрієнку Олександру Анатолійовичу в адміністративних межах Буківської сільської ради Сквирського району Київської області» та керуючись  ст.41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

 

1. Внести до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 09.08.2016. №346 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність по 1/2 частині земельної ділянки в рівних частинах кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Купрієнку Сергію Анатолійовичу, гр. Купрієнку Олександру Анатолійовичу в адміністративних межах Буківської сільської ради Сквирського району Київської області» наступні зміни:

1.1. Назву розпорядження викласти в такій редакції «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж по1/ 2 частині земельної ділянки в рівних частинах кожному в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Купрієнку Сергію Анатолійовичу, гр. Купрієнку Олександру Анатолійовичу, в адміністративних межах Буківської сільської ради Сквирського району Київської області».

1.2. У тексті розпорядження слова «надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки» замінити словами «надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

1.3. У п.2 розпорядження слова «розробку проекту землеустрою» замінити словами «розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

1.4. У п.3 розпорядження слова «виготовити проект землеустрою» замінити словами «виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

Голова адміністрації                                                                                                            В.В.Галюк

Переглядів: 238
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack