Березень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27 січня 2017 року                                                                                           №45

Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації  від 23.08.2016 №368

«Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва гр. Печуріній Ірині Анатоліївні

в адміністративних межах Великополовецької

сільської ради Сквирського району Київської області»

Розглянувши заяву ТОВ «Земельний проект» в інтересах гр. Печуріної І.А– власника земельної частки (пай) про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 23.08.2016 №368 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Печуріній Ірині Анатоліївні в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області» та керуючись  ст.41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Внести до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 23.08.2016 №368 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Печуріній Ірині Анатоліївні в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області» наступні зміни:

1.1. Назву розпорядження викласти в такій редакції «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Печуріній Ірині Анатоліївні адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області»..

1.2. У тексті розпорядження слова «надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки» замінити словами «надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

1.3. У п.2 розпорядження слова «розробку проекту землеустрою» замінити словами «розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

1.4. У п.3 розпорядження слова «виготовити проект землеустрою» замінити словами «виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                                     В.В.Галюк