Головна Новини Засідання міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році

Березень 2017

16 березня у залі райдержадміністрації відбулось засідання міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, яке провела перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

1.Про затвердження сесіями виконавчих комітетів сільських рад Сквирського району Програми відпочинку та оздоровлення дітей, які проживають на території відповідної сільської ради, терміном на 2017 - 2018 роки.

(Доповідач: Кравчук В.О., начальник служби у справах дітей та сім`ї райдержадміністрації)

2.Про затвердження складу тендерного комітету.

( Доповідач: Літвінко А.О., начальник - головний бухгалтер відділу фінансово - господарського забезпечення  апарату райдержадміністрації)

3.Про пропозиції батьків, які являються учасниками АТО щодо оздоровлення та відпочинку своїх дітей у 2017 -2018 роках.

( Доповідач: Хронюк Т.Є., начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей Сквирського районного Центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді)

4.Про стан здоров`я дітей учасників АТО Сквирського району.

( Доповідач: Сауліна Н.В., районний педіатр КЗ "Сквирський Центр первинної медико - санітарної допомоги")