Головна Новини Про проведення у Сквирському районі двомісячника благоустрою населених пунктів

Березень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 березня 2017 року                                                                                                        №145

Про проведення в Сквирському районі

двомісячника благоустрою населених пунктів

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України                    від 31.03.2010 №777-р  «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 10.03.2017 №95 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів», з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Провести з 13 березня по 13 травня 2017 року в Сквирському районі двомісячник благоустрою населених пунктів (далі – двомісячник благоустрою).

2. Утворити районний штаб з  організації проведення в Сквирському районі двомісячника благоустрою населених пунктів  (далі – районний штаб) у складі згідно з додатком 1.

3. Виконкомам міської та сільських рад:

3.1. Забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо.

3.2. Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг.

3.3. Виконати запланований обсяг робіт щодо ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту.

3.4. Привести у належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, інші об’єкти благоустрою населених пунктів.

3.5. Провести у рамках двомісячника благоустрою 29 квітня 2017 року акції  «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».

3.6. Залучити до проведення заходів двомісячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь.

3.7. Про хід проведення двомісячника благоустрою інформувати районний штаб через відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації 28 березня, 05 та 25 квітня, 10 травня  2017 року.

4. З метою виконання заходів, визначених у підпунктах 3.1 - 3.7 пункту 3 цього розпорядження, розбити територію району  на 5  секторів, закріпивши за ними відповідальну особу на рівні не нижче керівника структурного підрозділу райдержадміністрації, згідно з додатком 2:

1) відповідальними за сектори забезпечити розподіл  територій  секторів на чотири-вісім підсекторів, та закріпити  за ними відповідальну особу на рівні сільських  голів із залученням керівників великих підприємств незалежно від форм власності, а також депутатів районних рад (за згодою);

2) забезпечити розподіл між особами, відповідальними за  підсектори, територій підсекторів на дві - чотири зони відповідальності, закріпивши за ними депутатів сільських, міської рад, залучивши активних мешканців приватного сектору, волонтерів, учнівську та студентську молодь, громадські організації, військовослужбовців, представників бізнесу, які здійснюють свою діяльність на відповідній території (за згодою);

3) відповідальним забезпечити щоденний контроль за  виконання запланованих заходів з благоустрою у секторах, підсекторах та зонах відповідальності.

5. Рекомендувати засобам масової інформації району широко інформувати населення про хід проведення двомісячника благоустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова  адміністрації                                                                                            В.В. Галюк