Головна Новини Конкурс «Кращий державний службовець»

Березень 2017

З метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року     № 1152 започатковано проведення з 2008 року щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».Всеукраїнський Конкурс проводиться серед державних службовців в двох номінаціях, «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Необхідні умови для участі в Всеукраїнському Конкурсі в номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менш як три, з них - на керівних посадах не менш як один рік. В номінації «Кращий спеціаліст» - загальний стаж державної служби не менш як два роки. В конкурсі можуть брати учать державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Всеукраїнський Конкурс проводиться в три тури. Для участі в І турі Конкурсу державному службовцю необхідно подати Оргкомітету Сквирської районної державної адміністрації до 31 березня 2017 року наступні документи:

1) заяву про участь в Конкурсі;

2) копію особової справи;

3) подання керівника органу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу, та інші матеріали за бажанням претендента.