Головна Соціальна сфера Культура Музична школа Звіт про роботу дитячої школи мистецтв за 2016 рік

Березень 2017

Звіт про роботу дитячої школи мистецтв за 2016 рік Друк

Контингент дитячої школи мистецтв становить 420 учнів, в групі естетичного розвитку налічується 50 дітей . Контингент пільгової категорії учнів становить 82  учня.            Охоплення учнів загальноосвітніх шкіл району навчанням у школі мистецтв 11,77 %. Школа мистецтв має чотири класи в селах: Пищики, Кривошиїнці, Великополовецьке, Горобіївка, де навчається  55 сільських учнів, з них 8 вихованців дитячого будинку „Надія” та  7 вихованців дитячого будинку сімейного типу родини Бондарів.Викладацький склад школи  становить 32 особи, технічних працівників -12 осіб.

В школі працюють відділи: фортепіанний, народний, струнно-щипковий та смичковий, духовий, теоретичний, хореографічний, театральний, відділи образотворчого мистецтва та естрадного вокалу, групи курсу естетичного розвитку «Промінчики» та загальних знань «Хочу все знати».В школі успішно працюють:

Учнівські творчі колективи:

хор молодших класів,  хор старших класів,  дитячий колектив «Промінчики», ансамбль

бандуристів, камерний ансамбль скрипалів,   дитячий духовий оркестр,   ансамбль

барабанщиць, ансамбль баяністів,  ансамбль балалаєчників, вокальні ансамблі «Чомучки»,

«Дзвіночки», «Септима», «Нотка», ансамбль сопілкарів, «зразковий» хореографічний

колектив «Веселий сонях», хореографічний колектив «ОушенДенс».

Творчі колективи викладачів:

академічний хор викладачів, вокально-інструментальний ансамбль «Ностальгія»,

вокальний ансамбль «Експромт», фортепіанний дует «Надія», дует «Попурі» (саксофон –

акордеон),  ансамбль народних   інструментів, вокальне тріо «Соната».

Основні культурно-освітні  та масові заходи  Сквирської дитячої школи мистецтв:

Мистецький захід до Міжнародного дня музики  «Епохи і музика» ;

Шкільний фестиваль-конкурс колективів в рамках фестивалю «Чарівна ліра».

Шкільний конкурс «Різдвяні перлинки» в рамках фестивалю «Чарівна  ліра».

Фестиваль мистецтв «Чарівна ліра».

Родинне свято «Різдвяні зустрічі».

Концерт викладачів школи «Любов-це музика, музика-це любов».

Звітний концерт школи.

Випускний вечір.

Святковий концерт до Дня захисту дітей.

У Сквирській ДШМ проводяться щорічні персональні виставки художніх робіт викладачів та учнів  відділу образотворчого мистецтва.Учні  Сквирської ДШМ постійно беруть участь та займають призові  місця у Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях та конкурсах, у щорічних обласних академічних концертах,  фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Дебют» , у районних та шкільних концертах та заходах.

21.12.2016 року в приміщенні Сквирського районного Будинку культури відбувся заключний гала-концерт переможців фестивалю-конкурсу «Чарівна ліра».
У відбіркових турах фестивалю «Чарівна Ліра 2016» прийняли участь 272 вихованці дитячої школи мистецтв в номінаціях : «Естрадне мистецтво», «Солісти» (категорія інструменталісти), «Колективи» (категорія інструментальні колективи, оркестри, ансамблі, хореографія, образотворче мистецтво).

24.12.2016 родина Бондарів взяла участь у Міжнародному фестивалю-конкурсу мистецтв «Талановиті діти України» в напрямку класичної музики, пісні та танцю (викладач Т.П.Клюєнкова) та зайняли призові місця.

По закінченнюшколиучніотримуютьсвідоцтво державного зразка івступають до професійнихвузів, спеціалізованихмистецькихзакладів.

В Сквирській дитячій школі мистецтв зроблено поточний ремонт 1-го сходового маршу (покриття східців, металеве огородження східців, шпаклювання та фарбування стін, облаштування стелі);  пофарбування ганку школи.