Головна Соціальна сфера Пенсійне забезпечення керівництво управління Керівництво Сквирського ОУ ПФУ

Квітень 2017

Керівництво Сквирського ОУ ПФУ Друк

ПОСТУПАЛЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА - начальник  Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Народилась  14 січня 1983 року.

Освіта повна вища. У 2006 році закінчила Білоцерківський державний аграрний університет. У 2008 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю менеджер-економіст.

З жовтня 2003 року працює в  органах  Пенсійного фонду України. З серпня 2010 року - перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області,  з червня 2014 року – начальник управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області, а з 31 березня 2017 року призначена на посаду начальника Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

РИБІЦЬКА ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА - перший заступник начальника  Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Народилась  13 червня 1978 року.

Освіта повна вища. У 2002 році закінчила Білоцерківський державний аграрний університет за спеціальністю менеджер-економіст.

З грудня 1999 року працює в  органах  Пенсійного фонду України.

З червня 2014 року - перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області,  з 31 березня призначена на посаду першого заступника начальника Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області.

ДАЦЕНКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ - заступник начальника  Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

Народився  16 березня 1975 року.

Освіта повна вища. У 1997 році закінчив Білоцерківський державний аграрний університет за спеціальністю менеджер ЗЕД.

З  2001 року працює в органах  Пенсійного фонду України.

З лютого 2001 року - заступник начальника  управління начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України у  Ставищенському районі Київської області, з листопада 2011 року – заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Ставищенському р-ні Київської області, з  31 березня призначений  на посаду заступника начальника Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області.