Головна Новини У Сквирському районі проведено інвентаризацію стану відновлення лісових масивів

Квітень 2017

За дорученням голови Сквирської районної державної адміністрації від 22.03.2017 №17-1 щодо реалізації Програми «Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки» повідомляємо, що робочою групою в складі начальника управління АПР Сиворакши М.В. та спеціалістів управління, представників ДП «Білоцерківське лісове господарство», а саме, начальника відділу лісового господарства  Рижова О.М.,  провідного інженера лісових культур Атаманенко Л.П., лісопатолога Губрія А.В., Сквирського лісничого Расовицького П.П., сільського голови  с.Малі Лисовці Свінцицького Б.В. та представник ЗМІ 19 квітня 2017 року в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради  (за межами населених пунктів) провели інвентаризацію стану відновлення лісових масивів, де відбулась суцільна рубка лісу.

Вже з перших чисел березня лісівники розпочали підготовку грунту для посадку лісу. Цієї весни в лісгоспі створено нових насаджень на площу 27,3 га., відновлюються ліси на раніше проведених зрубах. В урочищі «Лисовці» висаджені лісові культури дуб північний та дуб звичайний 2015 року на двох ділянках загальною площею  2,8 га. При обстежені виявлено, що прижилося 85% саджанців, що відповідає нормативам.  На ділянках  площею 3,0 га та 0,9 га  два тижні тому проведено посадку жолудів. Вже місцями проявились сходи.

В урочищі «Миньківці» Сквирське лісництво ДП «Білоцерківське лісове господарство» на 7 ділянках загальною площею 11,3 га провели висадку сосни звичайної. В подальшому проводиться догляд за висадками, як ручній так і механічний.

Роботу робочої групи буде висвітлено в районній газеті «Вісник Сквирщини».