Головна Новини Cемінар-нарада з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці

Квітень 2017

19 квітня 2017 року  у великій  залі адміністрації  відбувся  семінар – нарада з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці під керівництвом  голови Сквирської райдержадміністрації Галюка Василя Васильовича.

В нараді взяли  участь: головний державний інспектор відділу   з нагляду в  агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Київській області  Карлаш А.І., начальник  відділення виконавчої дирекції ФССНВВ в Сквирському районі Луцький М.Ф., начальник  УСЗН райдержадміністрації Рогоза Н.А., керівники та інженери з охорони праці підприємств, установ та організацій Сквирського району.

На семінарі - нараді розглянули питання:

1. про стан травматизму та охорони праці в Україні та Київській області за 2016 році;

2. про стан травматизму та роботу відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сквирському районі в 2016 році;

3. про порядок  організації проведення періодичного (попереднього) медичних оглядів працівників певних категорій та порядок проведення атестації робочих місць;

4. про роботу служби з охорони праці на підприємстві, її функції та завдання.

Голова райдержадміністрації Галюк В.В. з нагоди Дня охорони праці  відзначив  кращих спеціалістів з охорони праці та керівників підприємств, установ та організацій району.

Управління соціального

Захисту населення Сквирської РДА