Головна Новини Відбувся районний фестиваль-конкурс військово-патріотичної творчості «Пам’ять серця»

Квітень 2017

Напередодні двох державних свят: Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги в приміщенні районного Будинку культури 18 квітня 2017 року відбувся районний фестиваль-конкурс військово-патріотичної творчості «Пам’ять серця». Фестиваль-конкурс проводиться з метою відродження та збагачення національної й громадської самосвідомості, формування у молоді патріотичної та національної гідності, популяризації військово-патріотичної творчості серед населення, особливо дітей та молоді, поваги до ветеранів та учасників бойових дій ІІ Світової війни.

В заході взяли участь аматори художньої самодіяльності сільських клубних закладів району, районного Будинку культури, вихованці дитячої школи мистецтв.

Конкурсанти представили свої програми виступів у вокальному, розмовному, інструментальному жанрах та в чотирьох вікових категоріях.