Головна Новини Проведено обласний семінар на тему: “Селекція в тваринництві як запорука продуктивності молочного стада”

Квітень 2017

Управлінням  агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації спільно з департаментом агропромислового розвитку Київської ОДА на базі ТОВ «Агрофірма «Колос» проведено обласний семінар на тему: “Селекція в тваринництві як запорука продуктивності молочного стада”, для начальників структурних підрозділів агропромислового розвитку та керівників провідних господарств області .

Семінар на тему “Селекція в тваринництві як запорука продуктивності молочного стада” відбувся 20 квітня 2017 року  на базі ТОВ “Агрофірма “Колос” (с. Пустоварівка, вул. Ватутіна, 18 а,(конференц зал).

На заході були присутні представники  департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА:

- Нестеренко Дмитро Володимирович заступник директора департаменту,

- Мандзеула Сергій Владиславович , в.о. начальника відділу розвитку тваринництва та селекційно-племінної роботи;

- Начальники структурних підрозділів агропромислового розвитку з 16 районів та керівники, спеціалісти  10 провідних  господарств області, які займаються молочним скотарством.

Привітальне слово було надано голові Сквирської райдержадміністрації Галюку Василю Васильовичу, заст.. директора департаменту АПР Київської ОДА Нестеренку Дмитру Володимировичу, директору ТОВ «Агрофірма «Колос» Центилу Леоніду Васильовичу.

Виступили:

Сиворакша Микола Васильович, начальник управління агропромислового розвитку Сквирської РДА « Стан розвитку галузі тваринництва в Сквирському районі».

Папченко Андрій Іванович зоотехнік – селекціонер ТОВ «Генус Україна», офіційного представника компанії ABS Global в Україні, «Система генетичного менеджменту на прикладі ТОВ  «Агрофірма «Колос»

Куба Анатолій Петрович – консультант напрямку ВРХ групи компаній «АгроВет Атлантик»- «Якість фуражних кормів, як ключ у використанні генетичного потенціалу в молочному скотарстві»

Паламарчук Микола Миколайович, заступник директора ТОВ «Агрофірма «Колос» -« Економічні показники підвищення продуктивності великої рогатої худоби в ТОВ “Агрофірма “Колос” завдяки селекційно-племінній роботі».

З виїздом на молочно - товарну ферму всіх присутніх ознайомлено з практичними аспектами селекції ВРХ в напрямку підвищення продуктивності молочного стада. Головний зоотехнік підприємства Євніцький Ігор Васильович розповів про ключові складові технології вирощування та відтворення племінного  поголів’я.

Обговорення питань, обмін враженнями  та побажаннями проходив за гостинним столом.