Головна Новини У Сквиру завітали представники Мальтійського ордена в Україні та психологи Кризової Служби

Квітень 2017

20 квітня відбулася зустріч з представниками Мальтійського ордена в Україні та  психологами Кризової Служби («Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій»).

До центру допомоги учасникам АТО прийшли незвичайні гості - представники Мальтійського ордена в Україні та фахівці Психологічної кризової служби. Їх цікавили особливості надання психологічної допомоги бійцям АТО.

Про  надання учасникам АТО підтримки та допомоги в Сквирському районі розповіла  перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська.  І.Є. Хронюк познайомила гостей з  роботою відділу психологічної та соціальної підтримки учасникам АТО та членам їх сімей, представила дружин учасників АТО, так звану «мобільну групу дружин», це група дружин,  яка допомагає в роботі відділу, сприяє  наданню допомоги тим, хто її потребує та самі також надають необхідну підтримку та допомогу сім’ям учасників АТО, що перебувають у кризовому стані.  Гості відвідали приміщення Центру допомоги учасникам АТО,  відкриття якого відбудеться незабаром.

Відділом психологічної та соціальної підтримки учасникам АТО та їх сімей з січня 2017 року була налагоджена співпраця з організацієюволонтерського руху психологів, психотерапевтів задля психологічної допомоги учасникам АТОта сім'ї учасників АТО, сім'ям  загиблих.