Головна Новини Зустрічатимуть гостей на високому рівні

Травень 2017

15 травня 2017 року голова райдержадміністрації В.В. Галюк у селах Тарасівка та Пустоварівка провів виїзну розширену нараду з питань благоустрою територій та підготовки до Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!». У ній взяли участь керівник апарату РДА В.Л. Салтанюк, заступник голови районної ради О.Г. Грищенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  територіальних органів виконавчої влади у районі, районних установ, організацій та підприємств, Пустоварівський сільський голова М.О. Скочинський.

В.В. Галюк поінформував про вжиті заходи та виконані роботи, в тому числі й з ремонту та утримання доріг за маршрутом руху учасників фестивалю «Ми – діти твої, України!», до речі, більшість їх перебуває у належному стані. Керівник району наголосив на насиченості Програми цього відповідального заходу, а, отже, на ретельному підході до виконання кожного її пункту.

Відповідальні виконавці доповіли про обсяги виконаного та окреслили коло завдань, що належить ще допрацювати, внесли додаткові пропозиції.

Філія «Сквирське райДУ» продовжує ямковий ремонт доріг загального користування та зупинок, вирубку порослі й покіс трави на узбіччях, розкриває видимість дорожніх знаків, де потрібно, поновлює їх та розмітку за маршрутом руху учасників.

У Пустоваріській, Тарасівській, Шамраївській, Тхорівській громадах більш відповідально підходять до благоустрою територій населених пунктів.

Перед Пустоварівським НВК та садом дружби готуються встановити огорожу, дорогу поміж ними вимостять біло-щебеневим покриттям, у саду дружби буде встановлено пам’ятний знак.

Під час наради обговорено схему розміщення торговельних і розважальних точок, локації з майстер-класами, потребу в електроенергії для забезпечення заходів, передбачених Програмою фестивалю, благоустрій території Пустоварівського НВК.

Йшлося про визначення кількості учасників фестивалю із залученням дітей, матерів та близьких учасників АТО, широке висвітлення підготовки та проведення заходу в газеті «Вісник Сквирщини».

Піднімались питання розміщення баків для твердих побутових відходів та забезпечення їх вивезення.

Відповідальні виконавці у визначені терміни доповідають голові райдержадміністрації В.В. Галюку про проведену роботу.

На розширену нараду прибув заступник командира 12-го окремого мотопіхотного батальйону 72-ї бригади м. Біла Церква М.Д. Ратушний. Він здійснив приємну місію – передав Подяку командування та особового складу військової частини (польова пошта В2277), яка виконує бойові завдання у зоні АТО, за допомогу та громадянську позицію начальнику управління агропромислового розвитку РДА М.В. Сиворакші, директору ТОВ «Агрофірма «Колос» Л.В. Центилу, директору ПП «Новагрос» с. Дулицьке І.І. Коломійцю. «Віримо, що разом з такими патріотами держави, як Ви, ми разом відстоїмо незалежність і територіальну цілісність України» - йдеться у Подяці командира військової частини В2277, підполковника Е.М. Пісоцького. В.В. Галюк, своєю чергою, додав, що ми пишаємось відданими патріотами України, які докладають максимум зусиль для підтримки воїнів-земляків, які несуть службу на передових позиціях Сходу держави, та загалом наших Збройних Сил. На таких прикладах виховуються й діти, задля яких організовується фестиваль, що має на меті об’єднатися у національно-патріотичному вихованні задля укріплення миру в Україні.

К. ДНІСТРОВА.

Фото автора.