Головна Соціальна сфера Культура Районна бібліотека Зустріч з Володимиром Семеновичем Осипчуком – Скороводою

Травень 2017

Зустріч з Володимиром Семеновичем Осипчуком – Скороводою Друк

25 квітня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з нашим земляком, літературознавцем, поетом, піснярем, членом спілки письменників України Володимиром Семеновичем Осипчуком – Скороводою. Члени літературного об’єднання «Сузір’я» та користувачі бібліотеки ознайомилися з новою книгою автора «Родень», в основі якої самобутня, ні в кого не почерпнута, дана йому Богом сонетна археологічна філософія.

Своїми враженнями про прочитану книгу поділився заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук, член  літературного об’єднання «Сузір’я» Василь Іванович Цимбалюк.  Презентація поступово перетворилася в диспут, де присутні з цікавістю поспілкувалися про зв’язок минулого із сьогоденням. Учасники зустрічі із - задоволенням ознайомились з пісенним доробком автора  та переглянули кліпи, створені на пісні Володимира Семеновича та упевнилися в тому, що в їх основу покладено глибоко -ліричну та філософську поезію.