Головна Соціальна сфера Культура Районна бібліотека «Повертаємось пам’яттю в ті далекі часи»
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2017
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

«Повертаємось пам’яттю в ті далекі часи» Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Травень… Це місяць буяння садів, по – літньому теплих ночей і нескінченних солов’їних пісень… А ще це місяць, коли змовкли останні постріли гармат, настала тиша і прийшов довгожданний, вистражданий, оплачений дорогою ціною мир .

До 72 – ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі у книгозбірнях району проведено ряд масових заходів:

 

8 травня в Слободянській бібліотеці – філії проведено годину пам’яті «Є пам’ять, якій не буде кінця».

Бібліотекар Світлана Шпаковська розповіла дітям про переможні та трагічні сторінки нашої країни в роки Другої світової війни, про вагомий внесок українського народу у перемогу над нацизмом, про тих, хто загинув на полях битви за честь і свободу нашої Батьківщини.

Читачі – діти декламували вірші воєнної тематики та переглядали книжкову виставку

«Є пам’ять, якій не буде кінця».

 

9 травня в селі Мовчанівка, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, проведено мітинг – реквієм «Вклонімось полеглим, шануймо живих».

Мітинг розпочався святковою ходою від сільської ради. Попереду гордо йшли, несучи прапор України учасники АТО: Олександр Горда, Микола Донець, Руслан Казмірчук. З трепетом в серці діти, жителі й гості села несли квіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Роман Левадній. Він зачитав список односельців, які не повернулися з війни, пом’янувши їх хвилиною мовчання.

Теплі слова привітань лунали від директора СГПП ім. Гагаріна Валентина Щербака. Він закликав всіх гуртуватися в цей складний для України час,   побажав злагоди і добробуту.

Нагадала про ті далекі роки лихоліття і таку довгоочікувану радість Перемоги літературна композиція, в якій взяли участь читачі – діти: Оксана і Світлана Квашук, Лілія Бабенко, Сергій Мудрий, Вікторія Ляшук, Дарина Орел, Аліна Шептицька, Наталія Передільчук та Рімма Орел, а ведучою   заходу  виступила бібліотекар Оксана Ляшук.

По закінченню мітингу здійснено покладання квітів та організовано поминальний обід.

За таким же сценарієм  8 травня відбувся захід в селі Рибчинці, до якого долучилась бібліотекар Олена Борисенко.

 

9 травня Чубинецькою сільською бібліотекою – філією спільно з Будинком культури та місцевою школою, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, проведено  літературно – музичну годину «Повертаємось пам’яттю в ті далекі часи».

Зі вступним словом виступила сільський голова Валентина Ковальчук, яка сердечно привітала всіх присутніх зі святом доблесті і героїзму, святом радості і смутку.

До слова запрошено: депутата районної ради Сергія Деркача та голову ради ветеранів Михайла Гудзя.

Музичні вітання дарував присутнім Народний фольклорний ансамбль «Терниця».  Провідний бібліотекар Василь Скрид, працівник сільської ради Людмила Богуцька та учні школи декламували вірші патріотичної тематики.

Цього ж дня в селі Таборів, біля пам’ятника загиблим воїнам – односельцям в роки Другої світової війни за подібним  сценарієм відбулася літературно – музична година «Спасибі, солдате, за подвиг століть».

Пекучими спогадами про ті буремні, воєнні роки поділилися діти війни:  Марія Іванівна Зубченко та Світлана Степанівна Заєць.

Провідний бібліотекар Василь Скрид та члени літературного клубу «Первоцвіт» декламували вірші про війну.

Хвилиною мовчання вшанували героїв – визволителів у боях Другої світової війни.

 

9 травня в селі Самгородок, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, проведено мітинг «Вогонь війни у пам’яті навічно».

З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Василь Титарчук. Теплі слова подяки на адресу ветеранів, яким й донині сниться війна, лунали від депутата сільської ради Олександра Гусаківського та замісника генерального директора ТОВ «Шамраївський цукровий завод» Олександра Сологуба.

Священник Олександр відслужив заупокійну панахиду за загиблими.

До підніжжя Меморіалу здійснено покладання квітів та вінків. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих односельців у боях Другої світової війни.

Участь в заході взяли: працівники культури, сільської ради та місцева школа.

 

9 травня в селі Пищики, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, відбувся мітинг – реквієм «Вогні священні Перемоги над нами квітнуть щовесни».

На столі український рушник, хліб – сіль, солодощі, запалені свічки.

З вітальним  словом до присутніх звернулись: в. о. сільського голови Антоніна Барчук, генеральний директор ТОВ «Нива» Микола Нагорний та голова ради ветеранів війни та праці  Пищиківської сільської ради Сергій Герасименко.

Директор Пищиківської ЗОШ І – ІІІ ст. Валентина Корнійчук  зачитала прізвища воїнів -односельчан, які загинули у Другій світовій війні. Їх було вшановано хвилиною мовчання, а настоятель місцевої церкви «Трьох святих» Ігор Холмурадов відправив заупокійну панахиду.

Бібліотекарі сіл Пищики та Безугляки Катерина Садовська та   Надія Мазур підготували стенди  «Моє село – ти в скорботнім мовчанні вшановуєш пам’ять героїв своїх» та «На важких дорогах  війни», на яких оформили  фронтові матеріали та фотографії ветеранів війни.

Цього дня гордо і велично лунали вірші та пісні патріотичної тематики.

По закінченню мітингу здійснено покладання квітів та організовано поминальний обід.

 

9 травня в селі Великополовецьке, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, проведено мітинг «Крокують ветерани посивілі, а Перемога вічно молода».

Сільський голова Галина Марченко, голова ради ветеранів Іван Гривняк та член ради ветеранів Володимир Мартинюк привітали присутніх з Днем Перемоги.

Активну участь у заході взяли: читачі – діти, які  співали пісні і декламували вірші та незмінні ведучі: Ірина Самусь і Наталя Щур.

Отець Миколай відслужив заупокійну панахиду за загиблими воїнами.

Учасники урочистостей вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

З вдячністю за відвойоване мирне небо присутні вручили ветеранам живі квіти та           поклали квіти і вінки до пам’ятного знаку загиблим воїнам.

 

9 травня в селі Буки, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, проведено мітинг «Вогні священні Перемоги над нами квітнуть щовесни».

Зі словами вітання та подяки до присутніх звернулась сільський голова Ольга Пономарьова.

Ведучими заходу виступили читачі книгозбірні: Іванка Петриченко та Жанна Бродюк, які по черзі  зачитували прізвища воїнів - односельчан, які загинули у Другій світовій війні. Їх було вшановано хвилиною мовчання.

Читачі – діти гордо декламували вірші: Ю.Хандожинської «Мати – Батьківщина», В.Скрида «Люблю Україну»,  П.Тичини «Перемога» та інших.

Участь в заході взяли: працівники культури, сільської ради та місцева школа. Вони хвилиною мовчання вшанували героїв – визволителів у боях Другої світової війни та здійснили покладання квітів.

 

9 травня в селі Великі Єрчики, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, проведено годину пам’яті «Будь славен День твій, Перемого!».

Зі вступним словом виступили: секретар сільської ради Галина Франчук, директор ТОВ «Великоєрчиківське» Максим Чмир та депутат районної ради Євген Скрипа. Вони привітали присутніх з 72 – ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі.

Отець Олександр відправив панахиду за загиблими воїнами.

Учасники дитячого  колективу «Веселка» декламували вірші патріотичної  тематики.

Підготовку і організацію заходу забезпечили: бібліотекар Надія Вітвіцька та завідуюча Великоєрчиківським сільським клубом Надія Стецюк.

 

9 травня в селі Миньківці, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, громадськість села  здійснила  покладання квітів та вшанувала загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Свято «Вогні священні Перемоги над нами квітнуть щовесни» продовжилось  в Миньківецькому сільському клубі. Сільський голова Богдан Свінцицький привітав присутніх зі святом.

Учнівська молодь декламувала вірші, читала гуморески та співала пісні воєнної тематики.

Організатором заходу виступили: бібліотекар Лідія Стеблюк та завідуюча Миньківецьким сільським клубом Оксана Ковальчук.

 

9 травня в селі Горобіївка, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, проведено мітинг – реквієм «Пам’ять про Вас в нашім серці жива».

На захід  завітали:  ветерани Другої світової війни  Федір Сергійович та  Надія Гнатівна Цимбал.

Зі словами вітання та подяки до присутніх звернулись:  сільський голова Юрій Хвиль, директор ТОВ ім. Шевченка Володимир Орлик та депутат районної ради Леся Хвиль.

Бібліотекар Людмила Носанчук у книгозбірні організувала книжкову презентацію «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». По закінченню заходу до підніжжя пам’ятника покладено вінки та живі квіти.

 

9 травня в селі Лаврики, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, проведено мітинг «Народна пам’ять вічна і жива». Урочисто прозвучав гімн України.

Зі словами вітання та подяки до присутніх звернулись:  сільський голова Юрій Хвиль, директор ТОВ ім. Шевченка Володимир Орлик та депутат районної ради Леся Хвиль.

Ведучі: Катерина Кучер та Ліза Лапоног всіх закликали пам’ятати подвиг героїв, що ціною власного життя захищали свій народ.

Бадьорого настрою додала концертна програма, яку підготували: бібліотекар Тетяна Кучер разом з учасниками дитячого драматичного гуртка «Соловейко», який діє при сільському клубі.

 

9 травня в селі Пустоварівка, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, проведено  мітинг – реквієм «Вклонімося тим, хто поліг у боях».

На захід завітали: сільський голова Микола Скочинський, директор  агрофірми «Колос» Леонід Центило та його заступник Микола Паламарчук. Вони привітали громаду села зі святом Перемоги.

Учнівська молодь декламувала вірші патріотичної тематики, а учасники художньої самодіяльності ансамблю «Перевесло» співали пісні.

По закінченню мітингу здійснено покладання квітів та організовано поминальний обід.

Захід підготували і провели: директор Пустоварівського сільського Будинку культури Анатолій Юхименко, художній керівник Віктор Ракочий та бібліотекар Марія Юхименко.

 

 

 

Переглядів: 291
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack