Головна Новини Нарада з питань підготовки до Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!»

Травень 2017

16 травня голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів нараду з питань підготовки до Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!». На нараді було обговорено ряд актуальних складових проведення свята, зокрема,  прийом гостей фестивалю з Донецької, Вінницької, Житомирської, Київської областей та дітей з анексованого Криму.

Заслухано інформацію щодо проведення на заході майстер - класів та про готовність заміського оздоровчого табору "Росич - 2017" прийняти дітлахів з різних куточків України. Також голова райдержадміністрації акцентував увагу на залученні до участі у фестивалі вихованців ДНЗ "Сквирське вище професійне училище".

Керманич району В.В. Галюк дав відповідні доручення відповідальним особам.

Нагадаємо, що Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!» пройде 1 червня у с. Пустоварівка Сквирського району.