Головна Новини Голова райдержадміністрації провів зустріч із депутатами Сквирської районної ради

Травень 2017

16 травня голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів зустріч із депутатами Сквирської районної ради VII скликання. Участь у заході також брав голова районної ради В.В. Гриша.

Основною темою для обговорення були об`єкти, які ввійшли до проектів Програм будівництва (реконструкції обєктів інфраструктури), енергозбереження (підвищення енергоефективності), забезпечення населення питною водою в достатній кількості Київської області на 2017 рік.

Окрім того, нещодавно служба автомобільних доріг в Київській області розпочала роботу з капітального ремонту мосту через річку Сквирка у м.Сквира (фінансування в межах 16 млн. грн.)

Керівник району В.В. Галюк наголосив, що, загалом, у 2017 році заплановано освоїти більше 60 млн. грн. капітальних вкладень.

Детутати районної ради заслухали інформацію та висловили власні міркування щодо покращення умов проживання людей у населених пунктах району. Насамперед, це забезпечення доступності громадян до соціальних послуг; створення та забезпечення стимулів та належних умов для роботи і проживання на селі молодих фахівців у галузі сільського господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, житлово-комунального та побутового обслуговування; надання державної підтримки для розвитку комунального господарства та індивідуального житлового будівництва на селі; підвищення якості та доступності медичної допомоги ; розвиток фізичної культури і спорту; зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури у сільській місцевості та впровадження сучасних інформаційних технологій в їх діяльність; охорона та збереження природних ресурсів у сільській місцевості ін.