Головна Соціальна сфера Культура Районна бібліотека «Європа – наш спільний дім»

Травень 2017

«Європа – наш спільний дім» Друк

20 травня європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

З метою відзначення Дня Європейської спадщини бібліотекарі району провели цикл масових заходів:

12 травня в Мовчанівській сільській бібліотеці – філії проведено годину спілкування «Європа – наш спільний дім». Зі вступним словом виступив сільський голова Роман Левадній. Він озвучив проблеми, які стоять на шляху інтеграції України до Євросоюзу.

Бібліотекар Оксана Ляшук разом з читачами молодшого шкільного віку поглибили свої знання про Європейські країни, а  також діти з цікавістю  приймали участь у  вікторині.

12 травня в центральній дитячій бібліотеці відбулася мульт – подорож «Мандри Європейськими казками»

На захід завітали: учні 4 –Б класу Сквирської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 разом з класним керівником Таїсією Хоцянівською.

Бібліотекар Інна Дідківська ознайомила учнів з казками письменників Європейських країн та провела з ними вікторину «Європа – наш спільний дім».

Присутнім було запропоновано книжкову презентацію «Парад європейських казок».

13 травня в Тхорівській сільській бібліотеці – філії проведено віртуальну подорож «Столицями Європи».

Бібліотекар Людмила Карпіна  з читачами - дітьми віртуально мандрували  по країнах Європи: Польщі, Нідерландах, Бельгії, Чехії та інших. Разом переглянули відеоролик «Подорож по країнах Європи».

Учасники заходу ознайомились з книжковою презентацією «Відкриваймо Європу для себе».

13 травня в Великополовецькій сільській бібліотеці – філії проведено віртуальну подорож «Столицями Європи».

Провідний бібліотекар Ірина Самусь ознайомила дітей з цікавими фактами  історії, географії і культури країн Європи та запропонувала дітям взяти участь у конкурсі  «Зірки, зірки». Учасникам  треба було визначити ім’я, професію та країну відомої особистості.  Найцікавішим завданням став конкурс «Таємниче місто», в ході якого діти за три спроби мали відгадати по опису одне з міст Європи. Читачі  із – задоволенням переглянули презентацію «Світ неповторний і чудовий» та відеоролики про міста Європи.

13 травня в Рогізнянській сільській бібліотеці – філії проведено дитячий ранок «Віртуальна мандрівка Євросоюзом».

Бібліотекар Валентина Ткачук разом з читачами старшого шкільного віку поглибили свої знання про європейські країни.

Читачі – діти підготували цікаві повідомлення до даної тематики, а вчитель географії Степан Кучер навів цікаві факти  з життя та побуту населення деяких країн Євроспілки.

14 травня в Лавриківській сільській бібліотеці – філії відбувся обмін думками «Європейський вибір України: право, людина, суспільство».

Мета заходу:  ознайомити дітей з історією створення Європейського Союзу, його  напрямками діяльності, а також європейськими цінностями і традиціями.

Присутні обговорили кроки, які робить Україна, щоб наблизитися до статусу європейської держави саме за якістю життя. Бібліотекар Тетяна Кучер розповіла юним читачам про зміцнення Міжнародних  відносин.  Кожен міг висловити своє ставлення до євроінтеграції та думки щодо змін, які мають відбутися у нашому суспільстві та нашій свідомості, щоб стати високорозвиненою європейською державо.