Головна Новини Сквирщина провела флешмоб з нагоди Всесвітнього дня вишиванки

Травень 2017

Працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Сквирщини взяли участь у святковому флешмобі з нагоди Всесвітнього дня вишиванки, який відбувся на Площі Героїв Небесної Сотні, біля пам`ятника Т.Г. Шевченку.

Щороку у третій четвер травня українці у всьому світі відзначають День вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії. День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичиних поглядів. До присутніх звернулись голова райдержадміністрації В.В. Галюк та заступник голови районної ради О.Г. Грищенко. Василь Васильович Галюк у цей святковий день наголосив: "Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це символ приналежності до роду та нації, ознака українськості. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Учасники флешмобу зробили спільне фото на згадку.