Головна Новини I конкурс дитячої творчості "Яскраві діти. The bright child"

Травень 2017

З 29 травня по 1 червня 2017 року відбудеться I конкурс дитячої творчості "Яскраві діти. The bright child" за участю обдарованих і талановитих дітей Київської області. Протягом п’яти днів десятки талановитих дітей із різних куточків столичного регіону позмагаються за Гран-прі, яке буде визначене 1 червня на Гала-концерті. Сквирський район на конкурсі представлятиме Саградян Алварт, учениця 2 класу  відділу естрадного вокалу Сквирської дитячої школи мистецтв (викладач  - Журбенко Олена Володимирівна).

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

Засновники та організатори конкурсу – творче об’єднання «The Bright Children of Ukraine», Благодійний фонд Ярослава Москаленка та Київська обласна державна адміністрація. Захід відбудеться під патронатом Голови КОДА Олександра Горгана.

Виступи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі у складі: народний артист, український поет, автор сотень пісень Юрій Рибчинський, народний артист, український співак і композитор Тарас Петриненко, музикант і фронтмен українського рок-гурту СКАЙ Олег Собчук, українська співачка, композитор та поетеса Ілла́рія, український співак, переможець п’ятого сезону вокального шоу Голос Країни Антон Копитін та метценат, засновник Благодійного фонду «Джерело надії» Ярослав Москаленко.

Судді будуть оцінювати юних виконавців за чистотою інтонації, красою тембру і силою голосу, динамікою звуку, артистизмом та виразністю виконання.

Конкурсантів прийматиме міжнародний дитячий центр «Артек», а сам концерт відбудеться в приміщенні обласної державної адміністрації.

Тож будемо вболівати за нашу юну землячку!