Головна Соціальна сфера Культура Музей Відзначення працівників музею з нагоди професійного свята

Травень 2017

Відзначення працівників музею з нагоди професійного свята Друк

18 травня 2017 р. у Сквирському районному народному краєзнавчому музеї відбулося відзначення працівників колективу з нагоди Міжнародного дня музеїв. Щоб привітати музейників з їх святом до музею завітала завідувач сектору культури Сквирської районної державної адміністрації О.Л.Центило-Гіптенко, яка поздоровила колектив музею зі святом, подякувала за високий професіоналізм, відданість своїй справі та вагомий внесок кожного працівника у розвиток культури.

Побажала творчих здобутків, натхнення і гідних звершень, а також відзначила Подякою за сумлінну працю,високий професіоналізм та особистий внесок у порятунок і збереження музейних надбань Сквирщини та з нагоди Міжнародного дня музеїв – директора музею О.А.Поліщук.