Головна Соціальна сфера Культура Районна бібліотека «Без сім’ї немає щастя на землі»

Травень 2017

«Без сім’ї немає щастя на землі» Друк

В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого народу.

Одним із найбільш приємних для всієї родини свят варто назвати Міжнародний день сім’ї. І не важливо, в якому статусі перебуває людина, і скільки їй років, адже цей день — прекрасна нагода згадати тих, хто тебе народив, тих кого ти полюбив, привів на світ чи назвав своєю родиною.

Так, 15травня 2017 року працівниками Великополовецького сільського Будинку культури Махлай Н. С., Щур Н. В спільно з бібліотекарем Великополовецької бібліотеки-філіалу №3 Самусь І. О. було проведено родинне свято «Скарби моєї родини». У дружньому колі відбулася щира розмова про найважливіше у житті кожної людини – сім’ю, родину. Присутнім було про що поговорити,  чим поділитися один з одним. Звучали прекрасні вірші та пісні про родину. Зустріч пройшла в дружній сімейній атмосфері і залишила багато гарних спогадів в серцях присутніх.

Захід проведено о 1500, присутніх близько 20 осіб.