Червень 2017
26 27 28 29 30

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг» Друк

Повідомлення

«Про затвердження Регламенту

Центру надання адміністративних послуг»

Сквирська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг».

Розробник – відділ адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації. Проект регуляторного акта створений з метою забезпечення надання адміністративних послуг в Сквирському районі та передбачає затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг».

Проект розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг» та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Сквирської районної державної адміністрації http://skvira-rda.org.ua/.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 09000, м. Сквира, вул. Богачевського, 28, відділ адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації (тел. (04568)52571);