Головна Новини Дитячий оздоровчий комплекс «Сонячний» прийняв на відпочинок дітей із сімей учасників АТО Сквирського району

Червень 2017

З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей соціально незахищених категорій прийнято районну Програму відпочинку та оздоровлення дітей Сквирського району на 2014-2018 роки. Службою в справах дітей та сім’ї райдержадміністрації спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вживаються заходи для забезпечення проведення оздоровчої кампанії на належному рівні.

14.06.2017 року делегація дітей із сімей учасників АТО Сквирського району у супроводі працівників відділу соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей прибула до Дитячого оздоровчого комплексу «Сонячний», що знаходиться в смт. Лазурне Скадовського району Херсонської області. Протягом 14 днів діти будуть оздоровлюватись та відпочивати на узбережжі Чорного моря.

Сучасний центр дитячого оздоровлення і відпочинку «Сонячний» вміє робити відпочинок дітей цікавим і захоплюючим.

З дітьми протягом всього періоду відпочинку працюватимуть професіонали високого рівня, які забезпечать комфортні умови побуту і проживання, чистоту і затишок в приміщеннях і кімнатах, калорійне і різноманітне п'ятиразове харчування, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, цілодобове медичне обслуговування і спостереження.