Головна Новини На свято у ЦРЛ завітали високі гості

Червень 2017

14 червня 2017 року за фінансової підтримки народного депутата України Гудзенка Віталія Івановича на території Сквирської центральної лікарні були проведені заходи з нагоди Дня медичного працівника.

Працівників медичної галузі привітали та вручили заохочення народний депутат України Гудзенко В.І., перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації Славінська О.В., головні лікарі ЦРЛ Чиж А.Г. та  центру первинної медико-санітарної допомоги Колесник-Гавронська Н.В., міський голова Скочко В.А., голова Сквирської районної ради В.В.Гриша з головами постійних депутатських комісій та військовий комісар Волинець Ю.П.

Щирі слова вітань, побажання здоров’я, достатку і безмежного щастя працівникам медичної галузі лунали від першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Вікторівни Славінської.

Голова районної ради Гриша В.В. привітав і вручив заохочення медичним працівникам від депутата Київської обласної ради Глиняного Л.П.

Свято супроводжувалось духовим оркестром з м. Тетієва.

Святковий концерт проведений шоу-театром „1000 і 1 ніч” з м. Біла Церква.

Медичні працівники були задоволені від проведеного свята.