Головна Новини Відзначено День медичного працівника

Червень 2017

У районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк. «День медичного працівника – це справді всенародне свято. І вдень, і вночі, в мороз і в спеку ви завжди з людьми. Ви, мов воїни на передовій, намагаєтесь за першим же покликом прийти хворим на допомогу. Не лише медикаментами, а й добром, щирим словом лікуєте нужденних. Ваш професіоналізм, висока моральність,  самопожертва і милосердя завжди цінується суспільством. Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. У кожного мешканця району знайдеться чимало теплих слів подяки лікарям за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.» - наголосив Василь Васильович.

Кращих працівників медичної сфери очільник району нагородив Почесними Грамотами і грошовими винагородами.

Теплі слова вітань медикам лунали від помічника-консультанта народного депутата України Р.М.Сольвара Л.В.Бурдик, помічника-консультанта депутата Київської обласної ради В.І.Скрипи К.Ф.Бондарчук та представника благодійного фонду «Фортеця» С.П.Риченко.

Медичні працівники Сквирщини з задоволенням прослухали присвячені їх професійному святу виступи аматорських колективів і виконавців району.