Головна Новини Голова райдержадміністрації В.В.Галюк привітав дільничних інспекторів Сквирщини

Червень 2017

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк, разом зі Сквирським міським головою В.А.Скочком, Пустоварівським сільським головою М.О.Скочинським, Великоєрчиківським сільським головою С.М.Чмирем і Малолисовецьким сільським головою Б.В.Свінцицьким завітали до районного відділу Національної поліції щоб привітати дільничних інспекторів із професійним святом.

У вітальному слові голова райдержадміністрації В.В.Галюк концентрував увагу на багатогранності роботи дільничних, адже вони об’єднують функції і працівників карного розшуку, і автоінспекторів, і патрульних, і працівників з незаконним обігом наркотиків тощо. Василь Васильович наголосив, що зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття - це основне завдання дільничного, які вони з честю виконують. Очільник району подякував дільничним інспекторам району за їх непросту, але таку необхідну роботу і нагородив кращих працівників цієї сфери Почесними грамотами і грошовими винагородами.

Міський голова і сільські голови теж щиро привітали дільничних інспекторів з професійним святом бажаючи їм зберігати стійкість духу, виявляти мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

У свою чергу, від імені усіх працівників МВС Сквирського району, районним, міським і сільськім керівникам подякував начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області Роман Михайлович Шамрай за виявлену увагу і відповідальне ставлення до працівників Національної поліції.