Головна Новини З Днем медичного працівника

Червень 2017

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята Дня медичного працівника!

У всі часи ваша праця була і залишається однією з наймилосердніших, вона вимагає самопожертвування, особливої уваги і доброти до людей. День медичного працівника разом із вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, професіоналізм, вміння та досвід, у вашу повсякчасну готовність прийти на допомогу.
Незважаючи на всі складнощі, які випробовує сьогодні сфера охорони здоров'я, престиж медичного працівника залишається дуже високим.
Особливу вдячність хочеться висловити тим, хто і в цей святковий день перебуватиме на своєму посту - чергувати в лікарнях, пологових будинках, в бригадах швидкої допомоги.
Ви присвятили  своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці.
Вітаючи вас,  шановні медичні працівники, з професійним святом, бажаю вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, докладаючи всіх зусиль, волю і розум на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров'я населення Сквирщини.

Голова районної державної адміністрації         В.В.Галюк