Червень 2017

Кожного року на п’яти континентах світу, в Україні а також і на Київщині, в червні місяці, традиційно проходить Олімпійський день – свято спорту, здорового способу життя, живого спілкування людей. Цього року спортивний фестиваль відбувся 17 червня в місті Вишневе.

На це свято молодості і краси з нетерпінням чекають чоловіки і жінки, дошкільнята і школярі, спортсмени, і просто ті хто хотів спілкування, позмагатися, проявити себе, свої фізичні та моральні якості із кращої сторони.

Почесними гостями Олімпійського дня були: голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Любомирович Горган, заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Владиславович Войтович, легенда українського спорту, дворазовий Олімпійський чемпіон Валерій Пилипович Борзов, голова обласного Олімпійського комітету Іван Панасович Куроченко, які сердечно привітали учасників цього феєричного дійства.

Всього в обласному Олімпійському дню взяли участь біля 2 тисяч шанувальників фізичної культури та спорту.

Слід зазначити що не обійшли стороною цей популярний захід спортсмени Сквирщини. Представницька делегація району, очолювана головою Сквирської райдержадміністрації Василем Васильовичом Галюком, завідувачем сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ігорем Володимировичем Голубом та тренерами Сквирської ДЮСШ Оленою Сергіївною Фартушною і Тетяною Миколаївною Євніцькою, продемонструвала якісну спортивну підготовку та майстерність. Так учень Сквирської ЗОШ №2 Віталій Волинець у змаганнях з бігу на 500 метрів серед юнаків виборов чемпіонське звання. У вікові категорії 13-15 років в бігу на 500 метрів серед дівчат срібною призеркою стала вихованка Сквирської ЗОШ №3 Надія Стецюк.

Цей захід став чимось більшим, важливішим ніж спорт. Він дав можливість використати спорт для виховання молодого покоління і всіх жителів Київщини в дусі поваги, дружби, доброзичливості та інших моральних та фізичних якостей, які лежать в основі життя нашого суспільства, нашої нації.