Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 травень №328 25 травня 2017 року " Про надання в оренду ПП «Новагрос» невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 12 шт., площею 35,54 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Скв"

Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25  травня 2017 року                                                                                           №328

Про надання в оренду ПП «Новагрос»

невитребуваних земельних часток (паїв)

в кількості 12 шт., площею 35,54 га для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ПП «Новагрос» Коломійця І.І.  про надання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 12 шт., площею 35,54 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, та враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення від 27.04.2017, керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.17 Земельного кодексу України, ст.16 Закону України «Про оренду землі», ст.13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Передати ПП «Новагрос» в строкове платне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї) у кількості              12 шт., площею 35,54 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в адміністративних межах Дулицької сільської ради, шляхом укладення договору оренди землі строком на 7 років та встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно-грошової оцінки земель з урахуванням коефіцієнту індексації.

2. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації розробити договір оренди землі.

3. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                          В.В. Галюк