Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 червень №363 13 червня 2017 року " Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Сомченко Віталію Івановичу для ведення товарного "

Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13  червня 2017 року                                                                                           №363

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її  у власність гр. Сомченко Віталію

Івановичу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Буківської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Колосової Л.М. в інтересах гр. Сомченко В.І. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія КВ  № 0081655,  враховуючи державний акт на право колективної власності на землю               КСП «Буківське» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1 Надати дозвіл гр. Сомченко Віталію Івановичу   на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради за № 249 згідно з схемою поділу земель колективної власності                            КСП «Буківське».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Сомченко Віталію Івановичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                    В.В. Галюк