Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 червень №365 13 червня 2017 року " Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Возному Олександру Михайловичу для "

Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13  червня 2017 року                                                                                                     №365

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для  передачі її  у власність

гр. Возному Олександру Михайловичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Малолисовецької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Возного О.М. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія КВ № 032908, відповідно до Рішення Сквирського районного суду, Справа №376/1014/17-ц, Провадження №2/376/543/2017, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Світанок» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

.   1. Надати дозвіл гр. Возному Олександру Михайловичу   на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради за № 5 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Світанок».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Возному Олександру Михайловичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                            В.В. Галюк