Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 червень №366 13 червня 2017 року " Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Цегельник Ользі Іванівні для ведення товарного сільськогосподарс"

Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13  червня  2017 року                                                                                        №366

Про затвердження технічної  документації

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її у власність гр. Цегельник Ользі

Іванівні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Кривошиїнської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Цегельник О.І. про затвердження технічної  документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої                                ФОП Ставнича Л.В., та керуючись ст.ст. 17, 22, п. г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1  Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність  гр. Цегельник Ользі Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Цегельник Ользі Іванівні  земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради Сквирського району Київської області, кадастровий номер 3224083200:03:009:0016, площею           2,8325 га. (з них ріллі - 2,8325), оформити гр. Цегельник О.І. право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                                  В. В. Галюк