Головна Новини Мітинг-пам´яті учасника АТО Коваленка Миколи

Липень 2017

Сьогодні громада м. Сквира попрощалася із померлим учасником АТО Миколою Коваленком. В останню дорогу бійця прийшли провести численні краяни, рідні, друзі, знайомі. На громадській панахиді були присутні його бойові побратими, а також керівники району і міста, члени громадських організацій, волонтери та небайдужі до чужого горя люди.

19 грудня 1983 року у родині Коваленків народився другий син, якого назвали Миколкою. Тут, у рідній Сквирі, Коля пішов навчатися до                 загальноосвітньої школи №2. Після її закінчення у Сквирському професійно-технічному училищі 29 здобув спеціальність тракториста-машиніста, слюсара-ремонтника, водія автомобіля. Відслужив в Українській армії, був прикордонником. Відзначався сумлінням, відповідальністю, як кваліфікований робітник зеленого господарства ДЗК «Феофанія» м. Києва.

У січні 2015 року Микола Володимирович Коваленко був мобілізований на військову службу до Збройних Сил України. Ніс її у Житомирській 95-й аеромобільній бригаді повітрянодесантних військ,у військовій частині польова пошта В 1740,  десантник носив позивний «Тінь». Демобілізувався на початку квітня 2016 року.

Завжди – спокійний, врівноважений та доброзичливий. Таким він був, таким він є, таким він залишиться навіки.

Нерідко в небесній височині можна побачити, як раптово, немов одірвавшись, падає зоря і згоряє блискавично, не встигнувши долетіти до землі. Падаюча зірка – це раптово обірване чиєсь життя. Так і зірка Миколи спалахнула на життєвому  небокраї і так зарання  згасла, відійшовши у 34 роки  за межу Вічності, не доспівавши, не долюбивши…

Пам'ять про Миколу Коваленка  завжди буде жити в наших серцях. Царство Небесне Герою!