Головна Новини Засідання колегії райдержадміністрації

Липень 2017

14 липня відбулось засідання колегії райдержадміністрації, у роботі якої брали участь сільські голови, керівники організацій та установ, члени громадських організацій району, представники ЗМІ. Провів засідання голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк.

Присутні Хвилиною Мовчання вшанували пам`ять земляка, учасника АТО Миколи Коваленка, який днями помер.

На засіданні колегії було розглянуто наступні питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Сквирського району за перше півріччя 2017 року.

(Доповідач: Пилюта Олександр Петрович - начальник відділу економічного розвитку Сквирської РДА).

2. Про підсумки виконання зведеного бюджету району за січень – червень 2017 року.

(Доповідач: Ульянова Марія Василівна - начальник управління фінансів райдержадміністрації;

Співдоповідач:Марченко Лариса Миколаївна - начальник Сквирського відділення Тетіївської  ОДПІ ДФС У Київській області) .

3. Про стан призову на строкову військову службу, виконання планового завдання по призову громадян району на службу за контрактом та здійснені заходи по формуванню територіальної оборони.

(Доповідач: Волинець Юрій Петрович - військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату).

4. Про стан виконання розпоряджень голови Київської ОДА від 03.04.17 № 148 «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань», від 03.04.2017 № 147 «Про розподіл цільових видатків на лікування хворих на цукровий діабет» та про забезпечення пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

(Доповідач:Славінська Оксана Вікторівна – перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації.

Співдоповідачі:    Чиж Андрій Григорович - головний лікар Сквирської центральної районної лікарні;

Колесник-Гавронська Н.В. – головний лікар комунального закладу « Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги») .

5. Про підготовку лікувально-профілактичних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

(Доповідач:Хлєбік Ольга Юріївна - головний спеціаліст  відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

Співдоповідачі:

Чиж Андрій Григорович - головний лікар Сквирської центральної районної лікарні;

Колесник-Гавронська Н.В. – головний лікар комунального закладу « Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»).

6. Про заходи з підготовки та відзначення 26-ї річниці Дня незалежності України, 85-річчя утворення Київської області та районного свята обжинок.

(Доповідач :Славінська Оксана Вікторівна – перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації.

Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна – завідувач сектору культури райдержадміністрації).

7. Про порядок об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст та надання державної підтримки об’єднаним територіальним громадам.

(Доповідач : Хлєбік Ольга Юріївна – головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства).

8. Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли на розгляд до Сквирської районної державної адміністрації, виконання вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 у 1 півріччі 2017  року.

(Доповідач:Юрчук Олена Аркадіївна – завідувач сектору  контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації).

Заслухавши доповідачів, колегія прийняла відповідні рішення.